Najczęściej zadawane pytania

 1. Czym charakteryzuje się agencja reklamowa full service Emtigo?

  Emtigo Design to agencja reklamowa full service z Poznania, która zajmuje się kompleksową realizacją projektów reklamowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży marketingowej, a dodatkowo dbamy o regularne podwyższanie kwalifikacji oraz rozwój naszych pracowników. Nasze studio graficzne wykazuje się ogromnym zrozumieniem dla potrzeb klientów oraz podąża za bieżącymi trendami na rynku.

 2. Jak wygląda proces nawiązania współpracy między klientem a waszą firmą?

  Z Emtigo Design mogą Państwo kontaktować się przy pomocy maila 'Office@emtgiodesgin.pl', telefonu bądź kontaktu oraz wysyłając brier. Na podstawie konkretnego zapotrzebowania przogotywana jest indywidualna wycena.

  Po podpisaniu umowy przystępujemy do prac według ściśle określonego harmonogramu. Gotowe projekty będą do Państwa przesyłane w celu ich weryfikacji.

  Po akceptacji projektów graficznych, zakończeniu pracy i uregulowaniu faktury Emtigo Design przekazuje Państwu prawa autorskie.

 3. Jak długo przygotowywane są przez waszą firmę projekty graficzne?

  Czas prac nad projektami graficznymi zależny jest od prac, które mają zostać wykonane oraz rodzaju projektu. Proces ten może trwać od 1 do 5 dni roboczych.

 4. Jak wygląda cennik oferowanych przez was usług?

  W celu uzyskania ogólnego cennika za nasze usługi prosimy o kontakt mailowy pod adres 'Office@emtigodesign.pl'.

 5. Czy wasza agencja reklamowa posiada portfolio?

  Zależy nam na byciu transparentnym, dlatego dajemy naszym klientom możliwość zapoznania się z naszymi pracami. Doskonale rozumiemy jak ważne jest dokładne przyjrzenie się dotychczasowym osiągnięciom firmy przed nawiązaniem z nią współpracy. Wybrane projekty graficzne, które powstały w studio w Poznaniu, można obejrzeć na dedykowanej podstronie.

 6. W jakich godzinach można kontaktować się z Państwa agencją reklamową?

  Pracujemy pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 17. Poza tym można skontaktować się z nami mailowo, a odpowiedź na wybrane zapytanie prześlemy w najszybszym możliwym czasie.

 7. Jak można dostarczyć Państwu pliki pod projekty graficzne?

  • Pliki pod projekty graficzne powinny być przesyłane do nas w formie jednego maila bądź za pomocą transferu plików [np. wetransfer.com]
  • Logotypy prosimy przesłać w wersji wektorowej [.ai, .eps, .pdf, lub .cdr]
  • Przesyłane fotografie i grafiki do zamieszczenia w projekcie prosimy przesyłać w maksymalnej dostępnej rozdzielczości
  • Teksty prosimy przesyłać w formie łatwej do skopiowania [notatki, ms word itp.]
 8. Jaki jest zakres waszych usług?

  Nasza agencja reklamowa działa w Poznaniu już od 12 lat, dlatego z powodzeniem realizuje projekty o zróżnicowanej charakterystyce. Specjalizujemy się w tworzeniu niepowtarzalnych projektów graficznych, ale współpracujemy także z renomowanymi drukarniami, w których przekształcamy je w gotowe materiały reklamowe. Posiadamy również doświadczenie w tworzeniu w pełni responsywnych i nowoczesnych stron internetowych. W celu zapoznania się ze szczegółowym opisem poszczególnych usług zapraszamy do klikania w linki poniżej.

 9. Mam pytanie dotyczące waszej oferty, jak można się z wami skontaktować?

  Klienci mogą skontaktować się ze studiem graficznym z Poznania telefonicznie w godzinach pracy - nasi pracownicy postarają się odpowiedzieć na wszystkie dręczące ich pytania, ale także mailowo czy umawiając się na spotkanie. Numery telefonu oraz adresy e-mail znaleźć można w zakładce kontakt.