KLIENT:

BIKE CAFE Sp. z o.o

Już od ponad 4 lat na ulicach polskich miast funkcjonują mobilne kawiarnie rowerowe. Pyszna kawa przygotowywana przez wykwalifikowanych baristów czeka na przechodniów w aż 35 punktach na mapie Polski oraz Republiki Czech i Finlandii.

Po zagospodarowaniu rynku polskiego, zaznaczeniu swoje obecności u naszego południowego sąsiada i dalszego sąsiada z północy Bike  Cafe  otwiera się na Europę a w dalszej perspektywie cały świat.

AGENCJI:

… I tu zaczyna się rola naszej agencji ?.
Jesteśmy odpowiedzialni za kompleksowe wdrożenie strategii komunikacji podboju rynków na całym świecie. Stworzyliśmy nowy Key Visual  wzbogacony o wyjątkową ikonografię i  infografiki. W kolejnym etapie skoncentrowaliśmy się na stworzeniu odpowiedniej platformy sprzedaży, a wynikową został serwis croudfoundingowy – https://www.indiegogo.com/projects/bike-cafe-eco-friendly-mobile-espresso-bar-coffee#/ i kreacji materiałów na targi odbywające się w Paryżu w formie welcome packów (katalogi wizerunkowe + eleganckie koperty) przeznaczonych dla potencjalnych franczyzobiorców oraz ulotek.

ZREALIZOWANE PRACE: